Art of CGI  2 Aralık 2019   Ana Sayfa/Yazılım  

Google’dan Karalamalarınızı Çizen Yapay Zeka Yazılımı: AutoDraw

5 sene önce

Google’dan yeni A.I. denemesi. Kaba çizimlerinizi ve karalamalarınızı ücretsiz olarak indirebileceğiniz güzel, simetrik simgelere / küçük resimlere dönüştüren, AutoDraw adlı web tabanlı bir çizim aracı geliştirdi.

AutoDraw telefonunuzda, bilgisayarınızda veya tabletinizde çalışabilen ve çiziminizi değiştirmek için veritabanında hazır sembollerden tahmin ve öneri için yapay zeka kullanan bir yazılım.

Program adlı yaptığınız çizimleri tahmin etmeye çalışan aynı teknolojiyi kullanan başka bir yazılım olan Quick, Draw! mantığında çalışıyor.

Yapay zekaların genel çalışma prensibi olarak çizimlerinizden öğrenerek, çizdiğiniz her yeni şekilde daha öncekileri baz alarak tahmin yeteneğini geliştirmektedir. Bu tarz yazılımlar için Python yazılım dili kullanıldığını da belirtelim. Belki bu konulara merakınız vardır.

AutoDraw ayrıca öneride bulunmadan serbest çizim yapmanızı sağlar. Diğer tüm temel çizim uygulamalarında olduğu gibi, nesneleri doldurup yeniden boyutlandırabilir, renkleri değiştirebilir, farklı yazı tiplerine metin ekleyebilir, çokgen şekiller çizebilirsiniz. Yazılıma ulaşmak için buradan buyurun.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir