Art of CGI  25 Ocak 2021   Ana Sayfa/Oyun & Sinema  

Görsel Efekt Şöleni: Godzilla ve Kong

3 sene önce

Sinema izleyicisinin uzun bir aradan karşı karşıya göreceği Godzilla ve Kong filminin ilk fragmanı yayınlandı ve filmin tam anlamıyla, aksiyonsal doyuruculuğu olduğu görülüyor.

Godzilla vs. Kong filmi çoğu filmde olduğu gibi ertelenmeler sonrasında karşımıza çıkacak. Warner Bros firmasının özel anlaşması ile birlikte hem sinema salonlarında hem de HBO Max kanalında yayınlanacak olan film için 26 Mart 2021 tarihi verilmişti. Ama bu anlaşma sonrasında Legendary Pictures ile Warner Bros anlaşmazlık yaşamıştı. Muhtemelen yasal sürece girecek olan bu anlaşmazlık ile ilgili henüz iki taraftan da bir açıklama gelmedi.

Filme dönecek olursak Godzilla vs. Kong filminin Kong: Kafatası Adası ve Godzilla: Canavarlar Kralı filmlerinin senaryosunu devam ettireceğini söyleyebiliriz. MCU evrebi gibi kendi sinematik evrenine yeni bir halka ekleyecek olan bu film sonraki yapımlar ile muhtemelen Monsterverse gibi bir seriye kapı aralamasına kesin gözüyle bakılıyor.

İki devasa titanın karşı karşıya geleceği filmde Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza Gonzále, Jessica Henwick, Julian Dennison, Kyle Chandler ve Demián Bichir gibi isimler bulunuyor. Zengin bir kadroya sahip olan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Adam Wingard bulunuyor.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir