Art of CGI  17 Ağustos 2017   Ana Sayfa/Oyun & Sinema  

Terminatör Genesis Yapım Aşamaları

7 sene önce

Avatar ve Titanic gibi dünyaca ünlü filmlerin yönetmeni James Cameron imzalı ilk 2 Terminatör (Yok Edici) filmden sonra yeni Terminator Genisys (Serinin 5. Filmi) 2015 yılında vizyona girmişti. 2017 ve 2018 yıllarında geleceği tahmin edilen seri geçtiğimiz günlerde Paramount Pictures tarafından iptal edildi. (New York Daily News’in haberine göre) Ama üzülmeyin Terminatör serisinin babası olan James Cameron, imzalı yeni seri 2019 yılında tekrar başlayacak. Üstelik bu sefer yanında da Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller var.

Ayrıca merak ederseniz diye serinin sırasıyla tüm filmleri şu şekildedir. Terminatör (1984), Terminatör 2: Mahşer Günü (1991) Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi (2003), Terminatör 4: Kurtuluş (2009) Terminator: Genisys (2015)

Gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu film serilerinden Terminatör 5 filminin makeup aşamaları için sizi söyle alalım.

Filmin konusu: İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır.

Filmin Türkçe Alt yazılı fragmanı için buyrun.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir