Art of CGI  18 Ağustos 2017   Ana Sayfa/Eğitim  

SketcUp’ta Modelle 3ds Max’de Render Al

7 sene önce

1997 yılından beri sektörde olan SketcUp Türkiye’nin kurucusu Ufuk Şen geçtiğimiz günlerde çıkardığı SketcUp’ta Modelle 3ds Max’de Render Al seti ile karşımızda.

Bu 3D eğitim setiyle beraber , yapmış olduğunuz işlerde 3ds Max programının arazi üzerinde bitki dağılımı ve detaylı kaplama oluşturma gibi en önemli özellikleri bulacaksınız. Sketchup içerisinde modellemiş olduğunuz yapıyı , 3ds Max programı içerisine göndererek orada 3ds Max’in nimetlerinden faydalanmayı hedefleyen ve kaliteli render alma aşamalarını adım adım gösteren bir eğitim içeriğidir.

Ufuk Şen bu seti ile “Cg Society Galeri Ödülü, Cg Studyo Sanat Galerisi Ödülü ve Vray World Editör Seçimi” ile toplamda 3 ödül almıştır ve bu alanda ödül alan tek eğitim seti özelliği taşımaktadır. Set orta derece kullanıcılar ve üst düzey de bilgi sahibi olmak isteyenler için idealdir. 1.85 gb boyutunda 4 saat 58 dakikalık anlatım süresine sahip olan set için detaylı bilgiye vraydvd@gmail.com adresinden ulaşabilirisiniz. Ayrıca eğitimcinin 3d warehouse hesabı için sizi şöyle alalım

dmax-render-ufuk-sen 2 örnek resim

dmax-render-ufuk-sen 1 örnek resim

Eğitim içeriği ile ilgili olarak bu videoyu izleyebilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir